на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер BECKENBAUER
adidas Дуксер BECKENBAUER
adidas Дуксер BECKENBAUER
adidas Дуксер BECKENBAUER
adidas Дуксер BECKENBAUER
adidas Дуксер BECKENBAUER
adidas Дуксер BECKENBAUER
adidas Дуксер BECKENBAUER
adidas Дуксер BECKENBAUER
adidas Дуксер BECKENBAUER
adidas

adidas Дуксер BECKENBAUER

Код на производ: II5763
Šifra proizvođača: EEP84
4.888 MKD
4.888 MKD
3.910 MKD
Заштеда: 978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas BECKENBAUER е машка тренерка која испиша историја. Преземенa директно од архивите на adidas, оваа препознатлива тренерка на патеката на adidas дава безвременски изглед. Логото со извезена трифолија ја покажува вашата посветеност на брендот, а екстра меката мешавина од памук ja прави совршенa за секојдневно носење. Со тесен крој и целосен патент, на секоја облека му дава допир на став. Нашиот омилен дел: држачот за таа прилагодена атмосфера. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Машка горен дел тренерка – lifestyle
 • Патент со целосна должина
 • Странични џебови со патент

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики HP5500
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.412 MKD
  Заштеда 35%
  6.788 MKD
  Големина
  10-
  11
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX2089
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.687 MKD
  Заштеда 35%
  10.288 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF1580
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.365 MKD
  Заштеда 15%
  7.488 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики HP5498
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.412 MKD
  Заштеда 35%
  6.788 MKD
  Големина
  11
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF8761
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  Големина
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID3109
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.649 MKD
  Заштеда 10%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи