на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица TS TEE SS 2
adidas Маица TS TEE SS 2
adidas Маица TS TEE SS 2
adidas Маица TS TEE SS 2
adidas Маица TS TEE SS 2
adidas Маица TS TEE SS 2
adidas Маица TS TEE SS 2
adidas Маица TS TEE SS 2
adidas Маица TS TEE SS 2
adidas Маица TS TEE SS 2
adidas

adidas Маица TS TEE SS 2

Код на производ: IS0233
Šifra proizvođača: KOP24
2.188 MKD
2.188 MKD
1.969 MKD
Заштеда: 219 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IF2883
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.012 MKD
Заштеда 30%
8.588 MKD
Големина
10-
11
11-
12
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики GX2272
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.019 MKD
Заштеда 10%
6.688 MKD
Големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики HP5499
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.073 MKD
Заштеда 40%
6.788 MKD
Големина
10-
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики B41645
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.350 MKD
Заштеда 20%
6.688 MKD
Големина
10
10-
11
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF8763
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
Големина
10
10-
11-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY4976
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.493 MKD
Заштеда 40%
7.488 MKD
Големина
8
8-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица E4-600-1-099
1.341 MKD
Заштеда 10%
1.490 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица E4-600-1-225
1.341 MKD
Заштеда 10%
1.490 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица E4-618-1-129
1.881 MKD
Заштеда 10%
2.090 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица E4-600-1-001
1.341 MKD
Заштеда 10%
1.490 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица E4-615-1-060
2.241 MKD
Заштеда 10%
2.490 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JM3249-980
2.781 MKD
Заштеда 10%
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XL