на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Текстил

по страна

JORDAN

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
za-mazi
unisex
za-vozrasni
листа: JORDAN
29 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер FB7290-281
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер FB7290-508
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
Големина
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DV4587-252
4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7415-010
Prosecna ocena:
glas
1
3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DA7180-010
3.350 MKD
Заштеда 45%
6.090 MKD
Големина
L
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ0604-281
3.090 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DX9569-100
2.790 MKD
Големина
2XL
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DX9569-252
2.790 MKD
Големина
L
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CJ0921-091
1.553 MKD
Заштеда 35%
2.390 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DX9669-847
3.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DX9667-010
3.790 MKD
Големина
2XL
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX9673-010
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DX9714-045
4.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Pročitajte

Ќе се согласите дека квалитетната и урбана гардероба не е секогаш лесна, особено кога зборуваме за street style  варијанти. Треба да биде доволно кул за да ве остави без здив секогаш кога ќе ја облечете, но и да биде потполно оригинална за да ве одвои од толпата. Машка облека и женската облека која целосно одговара на описите што ги дадовме е дел од понудата на понудата на Buzz.

Дуксерите нема да ги остават рамнодушни и најпознатите светски инфлуенсери, но и маиците кои се впечатливи, квалитетни и прават да се чувствувате одлично, а шорцевите кои се олицетворение на одличниот вкус и стил, а се дел од понудата на Buzz, дефинитивно се меѓу облеките што можете да ги носете од сезона во сезона. Создадете совршена комбинација на облека со потписите на брендовите Nike, adidas или Buzz и ќе добиете стајлинг што нема да се заборави.

Не пропуштајте да ги погледнете и патиките кои се олицетворение на вистинска sneaker култура! Моделите на adidas Stan Smith ќе му дадат посебен печат на секоја ваша комбинација на street style, без оглед на тоа дали сте се определиле за деловна варијанта, спортски стил со доза на елеганција или casual варијанта. И патиките Nike Air Max Zero  се многу кул. Тие се лесни за комбинирање и достапни во неколку различни бои, па затоа ќе ви помогнат, комбинирајќи ги со други парчиња облека, да поставите нови модни правила.