на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица Jordan
Nike Маица Jordan
Nike Маица Jordan
Nike Маица Jordan
Nike

Nike Маица Jordan "The Shoes"

Код на производ: 85B140-001
1.190 MKD
1.190 MKD
952 MKD
Заштеда: 238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 4 3-4г.
  • 5 4-5г.
  • 6 5-6г.
  • 7 6-7г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За момчиња
Возраст Мали деца
Бренд Nike
Боја Бела
ПроизведувачHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HF5351-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.832 MKD
Заштеда 20%
4.790 MKD
Големина
1.5Y
11C
12C
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ4137-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
Големина
1.5Y
11.5C
11C
12.5C
12C
13C
1Y
2.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики FN0237-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.832 MKD
Заштеда 20%
4.790 MKD
Големина
1.5Y
10.5C
11C
12.5C
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DR0638-011
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.752 MKD
Заштеда 20%
7.190 MKD
Големина
1.5Y
10.5C
11C
12.5C
12C
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW1621-008
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.234 MKD
Заштеда 40%
5.390 MKD
Големина
1.5Y
11C
12.5C
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM3386-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.152 MKD
Заштеда 20%
5.190 MKD
Големина
11C
12.5C

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица AR5252-411
1.112 MKD
Заштеда 20%
1.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица AR5252-107
1.112 MKD
Заштеда 20%
1.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95B140-001
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 86K607-042
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85C192-023
1.112 MKD
Заштеда 20%
1.390 MKD
Големина
4
5
6