на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица B NSW TEE FUTURA ICON TD
Nike Маица B NSW TEE FUTURA ICON TD
Nike Маица B NSW TEE FUTURA ICON TD
Nike Маица B NSW TEE FUTURA ICON TD
Nike Маица B NSW TEE FUTURA ICON TD
Nike Маица B NSW TEE FUTURA ICON TD
Nike Маица B NSW TEE FUTURA ICON TD
Nike Маица B NSW TEE FUTURA ICON TD
Nike Маица B NSW TEE FUTURA ICON TD
Nike Маица B NSW TEE FUTURA ICON TD
Nike

Nike Маица B NSW TEE FUTURA ICON TD

Код на производ: AR5252-107
1.390 MKD
1.390 MKD
1.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L 12-13г.
  • M 11-12г.
  • S 9-10г.
  • XL 14-15г.
  • XS 7-8г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За момчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
Боја Бела
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики 654275-421
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.453 MKD
Заштеда 30%
7.790 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX9279-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.453 MKD
Заштеда 30%
7.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DH8695-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
Големина
3.5Y
4Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD1317-007
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.995 MKD
Заштеда 50%
7.990 MKD
Големина
5.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DZ3307-108
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DZ3307-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.854 MKD
Заштеда 40%
8.090 MKD
Големина
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица AR5252-411
1.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95B140-001
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 86K607-042
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85C192-023
1.112 MKD
Заштеда 20%
1.390 MKD
Големина
4
5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85B140-001
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
4
5
6
7