на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица JDB THE SHOES SS TEE
Nike Маица JDB THE SHOES SS TEE
Nike Маица JDB THE SHOES SS TEE
Nike Маица JDB THE SHOES SS TEE
Nike Маица JDB THE SHOES SS TEE
Nike Маица JDB THE SHOES SS TEE
Nike Маица JDB THE SHOES SS TEE
Nike Маица JDB THE SHOES SS TEE
Nike

Nike Маица JDB THE SHOES SS TEE

Код на производ: 95B140-001
1.490 MKD
1.490 MKD
1.192 MKD
Заштеда: 298 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M 11-12г.
  • S 9-10г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За момчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
Боја Бела
ПроизведувачHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CJ3906-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.783 MKD
Заштеда 30%
9.690 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
5.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0365-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.595 MKD
Заштеда 50%
7.190 MKD
Големина
3.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ0359-700
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.214 MKD
Заштеда 40%
8.690 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV1968-003
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.754 MKD
Заштеда 40%
9.590 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV1968-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.754 MKD
Заштеда 40%
9.590 MKD
Големина
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW1622-008
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица AR5252-411
1.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица AR5252-107
1.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 86K607-042
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85C192-023
1.112 MKD
Заштеда 20%
1.390 MKD
Големина
4
5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85B140-001
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
4
5
6
7