на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Force 1 LV8
Nike Патики Force 1 LV8
Nike Патики Force 1 LV8
Nike Патики Force 1 LV8
Nike Патики Force 1 LV8
Nike Патики Force 1 LV8
Nike Патики Force 1 LV8
Nike Патики Force 1 LV8
Nike Патики Force 1 LV8
Nike Патики Force 1 LV8
Nike

Nike Патики Force 1 LV8

Код на производ: DM3386-100
Prosečna ocena:
5.190 MKD
3.633 MKD
3.633 MKD
Заштеда: 1.557 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 11C 28 17
 • 12.5C 30 18
 • 13C 31 19
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Детските lifestyle патики Nike Air Force 1 LV8 1 се наменети за малите кои сакаат модели од линијата на Air Force. Првично наменети за ѕвездите на кошаркарските терени, тие сега им дозволуваат на децата да бидат ѕвезди на уличната мода. Издржливите горни и воздушни единици обезбедуваат класичен изглед и несомнено чувство на удобност што ги прави омилени спортски патики. Комбинацијата на вистинска и синтетичка кожа е совршена потпора за стапалото и претставува дел од наследството од минатото. Скриената воздушна единица под петицата обезбедува амортизација како оригиналниот модел од 1982 година. Иконскиот гумен ѓон со кружни обрасци на шарите, првично дизајниран да им помогне на кошаркарите полесно да се свртуваат на теренот, обезбедува одлична влечна сила.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за помали деца
 • Воздушна Air единица
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Состав на горниот дел: вистинска и синтетичка кожа
 • Лого Nike
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Возраст Мали деца
  Бренд Nike
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  suzana
  suzana
  09.02.2024. 16:05

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 85B781-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.674 MKD
  Заштеда 40%
  2.790 MKD
  Големина
  4
  5
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV5456-106
  Цена 4.490 MKD
  Големина
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CJ4092-002
  Цена 5.453 MKD
  Заштеда 30%
  7.790 MKD
  Големина
  6.5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BQ5453-100
  Цена 3.190 MKD
  Големина
  10C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FQ4118-001
  Цена 5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DA3199-004
  Цена 8.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y