на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Фустан Jordan Floral Flight
Nike Фустан Jordan Floral Flight
Nike Фустан Jordan Floral Flight
Nike Фустан Jordan Floral Flight
Nike Фустан Jordan Floral Flight
Nike Фустан Jordan Floral Flight
Nike Фустан Jordan Floral Flight
Nike Фустан Jordan Floral Flight
Nike Фустан Jordan Floral Flight
Nike Фустан Jordan Floral Flight
Nike

Nike Фустан Jordan Floral Flight

Код на производ: 45D029-023
2.190 MKD
2.190 MKD
1.752 MKD
Заштеда: 438 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 12-13г.
 • 11-12г.
 • 9-10г.
 • 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike JORDAN FLORAL FLIGHT е маица-фустан за девојки. Фустанот е изработен од памук и еластан, што го прави удобен и практичен за сите секојдневни активности. Модел со едноставен и интересен дизајн со брендот Jordan одлично се вклопува со друга спортска облека и го истакнува спортскиот дух. Овој фустан е совршен избор за активниот ден на вашето девојче. Спецификација:

 • Маица-фустан за девојки
 • Jordan лого
 • Состав: 95% памук, 5% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Фустан
  Пол За девојчиња
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DD7137-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.895 MKD
  Заштеда 50%
  3.790 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 45C387-P36
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.743 MKD
  Заштеда 30%
  2.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Фустан FN3679-104
  3.832 MKD
  Заштеда 20%
  4.790 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Фустан VN000JGPBLK
  2.392 MKD
  Заштеда 20%
  2.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Фустан VN000JGPCJL
  2.392 MKD
  Заштеда 20%
  2.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS