на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Фустан W NSW ESSNTL MIDI DRESS
Nike Фустан W NSW ESSNTL MIDI DRESS
Nike Фустан W NSW ESSNTL MIDI DRESS
Nike Фустан W NSW ESSNTL MIDI DRESS
Nike Фустан W NSW ESSNTL MIDI DRESS
Nike Фустан W NSW ESSNTL MIDI DRESS
Nike

Nike Фустан W NSW ESSNTL MIDI DRESS

Код на производ: DV7878-272
4.490 MKD
3.143 MKD
3.143 MKD
Заштеда: 1.347 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Фустан
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Беж
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики DJ9946-107
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FN6335-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB7173-141
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.663 MKD
Заштеда 30%
8.090 MKD
Големина
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0798-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.514 MKD
Заштеда 40%
14.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3600-072
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.753 MKD
Заштеда 30%
6.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Фустан DV7878-100
Цена 3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан DM6718-379
Цена 2.395 MKD
Заштеда 50%
4.790 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан JCBED223821-611
Цена 2.634 MKD
Заштеда 40%
4.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан JCBED223821-609
Цена 2.634 MKD
Заштеда 40%
4.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан JCBED223827-101
Цена 2.454 MKD
Заштеда 40%
4.090 MKD
Големина
L
M
S
XS