на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Фустан W NSW ESSNTL MIDI DRESS
Nike Фустан W NSW ESSNTL MIDI DRESS
Nike Фустан W NSW ESSNTL MIDI DRESS
Nike Фустан W NSW ESSNTL MIDI DRESS
Nike

Nike Фустан W NSW ESSNTL MIDI DRESS

Код на производ: DV7878-100
4.490 MKD
3.143 MKD
3.143 MKD
Заштеда: 1.347 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Фустан
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Бела
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DQ1470-101
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
Големина
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH4090-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.493 MKD
Заштеда 30%
14.990 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ1925-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.752 MKD
Заштеда 20%
9.690 MKD
Големина
6.5
7
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DV3808-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
10
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Дуксер DQ5860-832
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.694 MKD
Заштеда 40%
4.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FV5311-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.190 MKD
Големина
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Фустан DV7878-272
Цена 3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан DM6718-379
Цена 2.395 MKD
Заштеда 50%
4.790 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан JCBED223821-611
Цена 2.634 MKD
Заштеда 40%
4.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан JCBED223821-609
Цена 2.634 MKD
Заштеда 40%
4.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан JCBED223827-101
Цена 2.454 MKD
Заштеда 40%
4.090 MKD
Големина
L
M
S
XS