на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Juicy Couture Маица Couture 3D
Juicy Couture Маица Couture 3D
Juicy Couture Маица Couture 3D
Juicy Couture Маица Couture 3D
Juicy Couture Маица Couture 3D
Juicy Couture Маица Couture 3D
Juicy Couture Маица Couture 3D
Juicy Couture Маица Couture 3D
Juicy Couture

Juicy Couture Маица Couture 3D

Код на производ: JCSS122042-101
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

JUICY COUTURE 3D е женска lifestyle маица со спортско-елегантен стил за различни пригоди. Меката ткаенина дава чувство на удобност и го прави лесен и пријатен за носење. Маицата е со кратки ракави и малку пократка должина, што го олеснува усогласувањето со хеланки или панталони со висок струк. Преку градите има графика JUICY COUTURE која и дава на оваа маичка попразничен изглед. Засилената јака ќе го спречи влечењето на маицата и ќе ја направи издржлива и долготрајна. Лесно ќе се вклопи во вашиот спортско-елегантен стил, па можете да го носите за време на спортски активности, но и при шетање по градските улици, па дури и на летна ноќ.
Спецификација:

 • Женска маица - lifestyle
 • Краток ракав
 • JUICY COUTURE графика
 • Пократка должина
 • Засилена јака

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За жени
  Бренд Juicy Couture
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет JCAWH223711-101
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.245 MKD
  Заштеда 50%
  2.490 MKD

  слични производи