на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY
Nike

Nike Маица W NSW TEE OC1 EDAY

Код на производ: FV4230-361
2.390 MKD
2.390 MKD
2.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DM9922-105
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.834 MKD
Заштеда 40%
11.390 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX0115-101
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.114 MKD
Заштеда 40%
10.190 MKD
Големина
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ6376-100
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.033 MKD
Заштеда 30%
7.190 MKD
Големина
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DQ5188-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.433 MKD
Заштеда 30%
9.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DH1290-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.934 MKD
Заштеда 40%
9.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица HM5023-100
Цена 2.790 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица HM5023-010
Цена 2.790 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FZ0231-133
Цена 3.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FD4149-386
Цена 2.990 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FD4149-104
Цена 2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB8246-010
Цена 1.895 MKD
Заштеда 50%
3.790 MKD
Големина
L
M
S
XS