на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица W NSW TEE BF VRSTY
Nike Маица W NSW TEE BF VRSTY
Nike Маица W NSW TEE BF VRSTY
Nike Маица W NSW TEE BF VRSTY
Nike Маица W NSW TEE BF VRSTY
Nike Маица W NSW TEE BF VRSTY
Nike

Nike Маица W NSW TEE BF VRSTY

Код на производ: FZ0231-133
3.090 MKD
3.090 MKD
3.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV7454-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX4309-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.790 MKD
Големина
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB7582-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
7
7.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DD9625-400
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4739-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.190 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DQ7571-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.090 MKD
Големина
7
7.5
8

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FV4230-361
Цена 2.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица FD4149-440
Цена 2.390 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица FD4149-625
Цена 2.390 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица FD4149-386
Цена 2.990 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица FD4149-104
Цена 2.990 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB8246-010
Цена 3.790 MKD
Големина
M
S
XS