на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорц NKB B NSW HBR CARGO SHORT SET
Nike Шорц NKB B NSW HBR CARGO SHORT SET
Nike Шорц NKB B NSW HBR CARGO SHORT SET
Nike Шорц NKB B NSW HBR CARGO SHORT SET
Nike Шорц NKB B NSW HBR CARGO SHORT SET
Nike Шорц NKB B NSW HBR CARGO SHORT SET
Nike Шорц NKB B NSW HBR CARGO SHORT SET
Nike Шорц NKB B NSW HBR CARGO SHORT SET
Nike Шорц NKB B NSW HBR CARGO SHORT SET
Nike Шорц NKB B NSW HBR CARGO SHORT SET
Nike

Nike Шорц NKB B NSW HBR CARGO SHORT SET

Код на производ: 76J213-023
2.490 MKD
2.490 MKD
1.992 MKD
Заштеда: 498 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 2T 18-24м.
  • 3T 2-3г.
  • 4T 3-4г.
Количина: 1 СЕТ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорц
Пол За момчиња
Возраст За бебе
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW1620-008
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.694 MKD
Заштеда 40%
4.490 MKD
Големина
10C
3C
5C
6C
7C
8C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FN0236-111
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
3C
4C
5C
6C
7C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CD6868-024
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
Големина
10C
5C
6C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW1589-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.090 MKD
Големина
10C
2C
3C
5C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH9761-600
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
10C
9C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 704950-044
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.703 MKD
Заштеда 30%
5.290 MKD
Големина
10C
3C
4C
5C
6C
9C

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц 85C159-R78
1.272 MKD
Заштеда 20%
1.590 MKD
Големина
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц FD3289-010
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц 95C160-023
1.883 MKD
Заштеда 30%
2.690 MKD
Големина
L
M
S