на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорц B NSW TECH FLC SHORT
Nike Шорц B NSW TECH FLC SHORT
Nike Шорц B NSW TECH FLC SHORT
Nike Шорц B NSW TECH FLC SHORT
Nike Шорц B NSW TECH FLC SHORT
Nike Шорц B NSW TECH FLC SHORT
Nike Шорц B NSW TECH FLC SHORT
Nike Шорц B NSW TECH FLC SHORT
Nike

Nike Шорц B NSW TECH FLC SHORT

Код на производ: FD3289-435
4.390 MKD
4.390 MKD
4.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L 12-13г.
  • M 11-12г.
  • S 9-10г.
  • XL 14-15г.
  • XS 7-8г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорц
Пол За момчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CD9054-004
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.290 MKD
Големина
5.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH9765-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.490 MKD
Големина
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DO6491-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.895 MKD
Заштеда 50%
7.790 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики FV5948-106
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95B140-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HF5178-300
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц 85C159-R78
1.272 MKD
Заштеда 20%
1.590 MKD
Големина
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц 76J213-023
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
2T
3T
4T
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц FD3289-010
3.951 MKD
Заштеда 10%
4.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц 95C160-023
1.883 MKD
Заштеда 30%
2.690 MKD
Големина
L
M
S