на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорц JDB GYM 23 MESH SHORTS
Nike Шорц JDB GYM 23 MESH SHORTS
Nike Шорц JDB GYM 23 MESH SHORTS
Nike Шорц JDB GYM 23 MESH SHORTS
Nike Шорц JDB GYM 23 MESH SHORTS
Nike Шорц JDB GYM 23 MESH SHORTS
Nike Шорц JDB GYM 23 MESH SHORTS
Nike Шорц JDB GYM 23 MESH SHORTS
Nike

Nike Шорц JDB GYM 23 MESH SHORTS

Код на производ: 85C159-R78
1.590 MKD
1.590 MKD
1.272 MKD
Заштеда: 318 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 4 3-4г.
  • 5 4-5г.
  • 6 5-6г.
  • 7 6-7г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорц
Пол За момчиња
Возраст Мали деца
Бренд Nike
Боја Црвена
ПроизведувачHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ3308-109
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
Големина
11C
12C
13C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV7856-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.832 MKD
Заштеда 20%
4.790 MKD
Големина
1.5Y
11C
12C
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85B140-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 85C984-023
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
872 MKD
Заштеда 20%
1.090 MKD
Големина
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики FN0237-111
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.832 MKD
Заштеда 20%
4.790 MKD
Големина
1.5Y
11.5C
11C
12C
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CI7849-106
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
11C
12C
13C
1Y
2Y
3Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц 76J213-023
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
2T
3T
4T
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц FD3289-010
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц 95C160-023
1.883 MKD
Заштеда 30%
2.690 MKD
Големина
L
M
S