на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Jordan 1 Mid SE
Nike Патики Air Jordan 1 Mid SE
Nike Патики Air Jordan 1 Mid SE
Nike Патики Air Jordan 1 Mid SE
Nike Патики Air Jordan 1 Mid SE
Nike Патики Air Jordan 1 Mid SE
Nike Патики Air Jordan 1 Mid SE
Nike Патики Air Jordan 1 Mid SE
Nike Патики Air Jordan 1 Mid SE
Nike Патики Air Jordan 1 Mid SE
Nike

Nike Патики Air Jordan 1 Mid SE

Код на производ: FB9909-008
Prosečna ocena:
7.990 MKD
7.990 MKD
7.990 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Air Jordan 1 Mid SE е патика за тинејџери дизајнирана за сите нивни авантури. Новите бои и свежи текстури ви даваат ажуриран AJ1 без да го изгубите засекогаш одличен изглед и познато чувство. Овој омилен пар на сите времиња е направен од врвни материјали, полн со пријатен воздух и украсен со суптилни акценти кои ви даваат модерна структура на патики. Единицата за воздух со вграден воздушен ѓон обезбедува лесно амортизирање. Гумениот ѓон ви дава доволно влечење. Спецификација:

 • Патики за тинејџери
 • Гумен ѓон
 • Врвки
 • Лого Wings врежано на петицата
 • Зашиено лого на Swoosh
 • Jumpman Air дизајн на јазикот

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Igor
  Igor
  25.02.2024. 16:10

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-222
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер BV3699-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.163 MKD
  Заштеда 30%
  3.090 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 95C881-023
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DD8637-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CU9223-063
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  Големина
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-102
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-103
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  5Y
  7Y