на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Dot Маица DOT LADIES SHIRT
Dot Маица DOT LADIES SHIRT
Dot Маица DOT LADIES SHIRT
Dot Маица DOT LADIES SHIRT
Dot Маица DOT LADIES SHIRT
Dot Маица DOT LADIES SHIRT
Dot Маица DOT LADIES SHIRT
Dot Маица DOT LADIES SHIRT
Dot

Dot Маица DOT LADIES SHIRT

Код на производ: DTA241F802-42
2.090 MKD
2.090 MKD
1.463 MKD
Заштеда: 627 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Бренд Dot
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи