на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

The North Face Дуксер Zumu
The North Face Дуксер Zumu
The North Face Дуксер Zumu
The North Face Дуксер Zumu
The North Face Дуксер Zumu
The North Face Дуксер Zumu
The North Face Дуксер Zumu
The North Face Дуксер Zumu
The North Face

The North Face Дуксер Zumu

Код на производ: NF0A87DHQLI1
4.990 MKD
4.990 MKD
3.493 MKD
Заштеда: 1.497 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

North Face Zumu е исклучително удобен и стилски женски lifestyle џемпер. Овој лесен џемпер со околувратник е направен од пријатна памучна ткаенина. Удобниот крој ја нуди сета удобност што ви е потребна при ниски температури. Суптилно брендирање на деколтето значи дека лесно се вклопува во вашиот урбан стил. Спецификација:

 • Regular fit
 • Тркалезна јака
 • ТНФ брендирање

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Бренд The North Face
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  слични производи