на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO
Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO
Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO
Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO
Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO
Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO
Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO
Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO
Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO
Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO
Nike

Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO

Код на производ: FN5434-209
5.490 MKD
5.490 MKD
3.294 MKD
Заштеда: 2.196 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Патики DJ9946-101
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.923 MKD
Заштеда 30%
9.890 MKD
Големина
10
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DH1290-801
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.994 MKD
Заштеда 40%
9.990 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DQ1470-601
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.254 MKD
Заштеда 40%
7.090 MKD
Големина
6.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DV3808-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DJ0292-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.543 MKD
Заштеда 30%
6.490 MKD
Големина
10
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DZ2794-001
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ5758-133
Цена 4.790 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FV5311-100
Цена 5.190 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FB8338-605
Цена 4.854 MKD
Заштеда 40%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FB8338-237
Цена 5.663 MKD
Заштеда 30%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Дуксер DQ5860-208
Цена 2.694 MKD
Заштеда 40%
4.490 MKD
Големина
L
M
S
XS