на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

The North Face Долен дел тренерки Zumu
The North Face Долен дел тренерки Zumu
The North Face Долен дел тренерки Zumu
The North Face Долен дел тренерки Zumu
The North Face Долен дел тренерки Zumu
The North Face Долен дел тренерки Zumu
The North Face Долен дел тренерки Zumu
The North Face Долен дел тренерки Zumu
The North Face Долен дел тренерки Zumu
The North Face Долен дел тренерки Zumu
The North Face

The North Face Долен дел тренерки Zumu

Код на производ: NF0A826FJK31
6.090 MKD
6.090 MKD
4.568 MKD
Заштеда: 1.522 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

The North Face Zumu се lifestyle, долен дел женски тренерки. Тренерките со еластичен појас ја носат удобноста на следното ниво. Страничните џебови нудат простор за складирање на сите ваши основни работи и придонесуваат за секојдневен изглед во секое време. Технологијата North Face Flashdry ќе ве одржува суви во текот на денот, додека логото на брендот на ногата ја истакнува вашата лојалност кон брендот.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Еластичен појас
 • Логото North Face
 • Странични џебови
 • Flashdry технологија
 • Состав: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Бренд The North Face
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи