на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Jordan Flight Fleece
Nike Дуксер Jordan Flight Fleece
Nike Дуксер Jordan Flight Fleece
Nike Дуксер Jordan Flight Fleece
Nike Дуксер Jordan Flight Fleece
Nike Дуксер Jordan Flight Fleece
Nike Дуксер Jordan Flight Fleece
Nike Дуксер Jordan Flight Fleece
Nike

Nike Дуксер Jordan Flight Fleece

Код на производ: FB5110-133
6.190 MKD
6.190 MKD
4.952 MKD
Заштеда: 1.238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Сите дуксери во вашиот плакар ќе го мразат женскиот дуксер со капуљача Jordan Flight Fleece. Зошто? Затоа што ќе го сакаш многу. Овој дуксер има простран крој, со многу простор и е изработен од мек материјал. Тој е безвременска класика, но со многу подобрени карактеристики дава сосема ново чувство. Капуљачата е обложена со свилено-мазен сатен кој ја штити вашата коса и овозможува вашата фризура да остане непроменета. Материјалот богат со памук од кој е направен овој дуксер обезбедува удобност и топлина. Тркалезната памучна преграда овозможува прилагодување на капата, а металните врвови ја обезбедуваат потребната тежина и чувство на луксуз.
Спецификација:

 • Женски дуксер со капуљача
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Машинско перење
 • Лого на Jordan
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Лого Flight на рабовите

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH8010-101
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.943 MKD
  Заштеда 25%
  10.590 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-100
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.973 MKD
  Заштеда 30%
  11.390 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DH4439-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.433 MKD
  Заштеда 30%
  9.190 MKD
  Големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3208-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.990 MKD
  Големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9

  слични производи