на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 97 SE
Nike Патики Air Max 97 SE
Nike Патики Air Max 97 SE
Nike Патики Air Max 97 SE
Nike Патики Air Max 97 SE
Nike Патики Air Max 97 SE
Nike Патики Air Max 97 SE
Nike Патики Air Max 97 SE
Nike Патики Air Max 97 SE
Nike Патики Air Max 97 SE
Nike Патики Air Max 97 SE
Nike Патики Air Max 97 SE
Nike

Nike Патики Air Max 97 SE

Код на производ: FJ1883-600
Prosečna ocena:
13.390 MKD
13.390 MKD
9.373 MKD
Заштеда: 4.017 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 38
 • 39
 • 40
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските lifestyle патики Nike Air Max 97 SE носат врвен дизајн во комбинација со максимална удобност. Овие патики се одликува со револуционерниот ѓон Nike Air низ целата должина на чевелот и привлечна графика на спортски моменти низ планетата, така што ќе бидете и брзи и стилски. Синтетичкиот горен дел им дава течен изглед, а во исто време обезбедува добра поддршка за вашето стапало. Средниот ѓон исполнет со пена во комбинација со Nike Air перничињата ќе го ублажи секој ваш чекор. Поставата од пена е мека и удобна. Гумениот ѓон нема да дозволи вашето стапало да се лизне и е многу издржлив. Облечете ги машките lifestyle патики Nike Air Max 97 SE и почувствувајте го врвот на модата и удобноста во исто време.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Единица за воздух
 • Горен дел од велур и кожа
 • Лого на Nike Swoosh

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Biljana
  Biljana
  02.12.2023. 08:31
  Nikola
  Nikola
  18.09.2023. 17:31
  Udobna patika za odenje

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DH3041-609
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  1X
  2X
  3X
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FQ7042-104
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.832 MKD
  Заштеда 20%
  4.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CW4298-623
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер DQ5860-133
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.512 MKD
  Заштеда 20%
  4.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN5434-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер DQ5860-675
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  Заштеда 20%
  4.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-001
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD8959-103
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ2530-300
  6.790 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DV3808-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5