на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики STAN SMITH W
Патики STAN SMITH W
Патики STAN SMITH W
Патики STAN SMITH W
Патики STAN SMITH W
Патики STAN SMITH W
Патики STAN SMITH W
Патики STAN SMITH W
Патики STAN SMITH W
Патики STAN SMITH W

Патики STAN SMITH W

Код на производ: FX5677
Šifra proizvođača: LDK00
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Stan Smith се женски патики за секој ден кои даваат спортска едноставност и елеганција.

Минималистичкиот дизајн останува верен на оригиналниот модел од 1971 година.

Овој модел на женски патики носи во вашиот секојдневен стил класика од раните 70-ти години.

Удобноста, квалитетот на материјалот, издржливоста и спортската елеганција се главните одлики на овие машки патики.

Носете ги гордо, оживејте го духот на минатото и освојте ги градските улици.

Спецификации:

  • Женски патики за секој ден
  • Плиток профил / врвки
  • Боја: бела
  • Код на производ: FX5677
карактеристики вредност
Категорија Патики
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT31501-ACK
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.054 MKD
Заштеда 40%
5.090 MKD
Големина
L
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CW4298-602
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.733 MKD
Заштеда 30%
8.190 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 45B324-X24
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.495 MKD
Заштеда 50%
2.990 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DQ5733-633
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IB7404
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:13
Дуксер FB7921-330
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
2XL
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074381
6.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DH0531-001
10.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY3558
5.490 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики FV5948-102
6.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DD8959-103
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ4160-002
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8.5
9
9.5