на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Сукња W NSW NK CHLL KNT RIB MD SKIRT
Nike Сукња W NSW NK CHLL KNT RIB MD SKIRT
Nike Сукња W NSW NK CHLL KNT RIB MD SKIRT
Nike Сукња W NSW NK CHLL KNT RIB MD SKIRT
Nike Сукња W NSW NK CHLL KNT RIB MD SKIRT
Nike Сукња W NSW NK CHLL KNT RIB MD SKIRT
Nike Сукња W NSW NK CHLL KNT RIB MD SKIRT
Nike Сукња W NSW NK CHLL KNT RIB MD SKIRT
Nike

Nike Сукња W NSW NK CHLL KNT RIB MD SKIRT

Код на производ: FQ1636-104
4.090 MKD
4.090 MKD
3.272 MKD
Заштеда: 818 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Сукња
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Сукња FQ1636-825
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Сукња FQ1636-010
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сукња DV8247-010
3.490 MKD
Големина
L
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сукња DV8247-795
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сукња CZ8918-010
3.832 MKD
Заштеда 20%
4.790 MKD
Големина
M
S
XS