на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas

adidas Дуксер Superstar

Код на производ: IS0255
Šifra proizvođača: KOP45
Prosečna ocena:
5.188 MKD
5.188 MKD
3.632 MKD
Заштеда: 1.556 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar е класична машка горна тренерка, кој има моден допир со својот принт. Со наклонетост кон безвременскиот стил, оваа горна тренерка додава допир на минимализам на иконскиот дизајн. Што и да правите, ве одржува свежо. Деталите од високата класа, како што е принтот на монограмот, се инспирирани од високата мода. Витката силуета нуди рационализирана форма, за вклопување што се движи со вас. Ова е стил кој го издржува тестот на времето. Спецификација:

 • Slim fit
 • Двонасочно затворање со патент со целосна должина
 • Еластични ластици на ракавите и рабовите
 • Еластична јака во стил на бомбер
 • Странични џебови

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Rozita
  Rozita
  19.04.2024. 21:31

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG1634
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.109 MKD
  Заштеда 10%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики EG4960
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  10-
  8-
  9

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:14
  Дуксер FB7921-361
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер NF00A0TEPIB1
  4.232 MKD
  Заштеда 20%
  5.290 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер E4-605-1-237
  2.454 MKD
  Заштеда 40%
  4.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер E4-605-1-299
  2.454 MKD
  Заштеда 40%
  4.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер NP0A4HX6MF41
  9.032 MKD
  Заштеда 20%
  11.290 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер E4-610-1-099
  2.274 MKD
  Заштеда 40%
  3.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL