на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Долен дел тренерки Adicolor
Долен дел тренерки Adicolor
Долен дел тренерки Adicolor
Долен дел тренерки Adicolor
Долен дел тренерки Adicolor
Долен дел тренерки Adicolor
Долен дел тренерки Adicolor
Долен дел тренерки Adicolor

Долен дел тренерки Adicolor

Код на производ: HJ7848
Šifra proizvođača: QD653
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Adicolor женските долен дел тренерки се одличен избор за опуштени, неформални прилики по напорен ден. Можете да ги носите за време на различни спортски активности - од теретана до outdoor активности. Меката структура со поголема содржина на памук и врвен квалитет обезбедува совршена удобност и комфор кои ги заслужувате. Страничните џебови се идеални за сите ваши неопходни ситници. Slim fit кројот и еластичниот појас овозможуваат лесно персонализирање, а ребрестите манжетни на нозете го подобруваат вклопувањето, го спречуваат несаканото движење на тренерките, го спречуваат навлегувањето на ладен воздух и ги доведуваат во прв план вашите нови adidas патики. Овие женски долен дел тренерки носат самодоверба и лежерна удобност, а можете да ги комбинирате со различни видови на облека и во различни пригоди.
Спецификација:

 • Женки долен дел тренерки
 • Slim fit крој
 • Состав: 70% памук и 30% рециклирано полиестерско руно
 • Еластичен појас со учкури
 • Ребрести манжетни
 • странични џебови

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи