на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
Nike Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
Nike Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
Nike Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
Nike Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
Nike Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
Nike Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
Nike Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
Nike Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
Nike Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
Nike

Nike Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD

Код на производ: CZ8286-100
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Women’s Sportswear Pants се женски долен дел тренерки инспирирани од колекцијата Air Max.

Претставуваат идеална рамнотежа помеѓу секојдневниот комфор и стил.

Направен е од екстремно лесна ткаенина со мрежести делови.

Страничните џебови и задниот џеб се практични за сите ситници што сакате да ги понесете со вас

Спецификации:

  • Состав: 100% најлон
  • Еластична лента на половина
  • Странични џебови
  • Заден џеб
  • Перење во машина
  • Боја: Бела
  • Код на производ: CZ8286-100
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Elena
Elena
24.06.2023. 16:14
Biljana  Ivanovska
Biljana Ivanovska
13.09.2022. 14:59

слични производи