на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Тренерка ADICOLOR
adidas

adidas Тренерка ADICOLOR

код на производ: GN8441
Prosečna ocena:
2.788 MKD
2.788 MKD
1.952 MKD
Заштеда: 836 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4Y
 • 4-5Y
  4-5Y
 • 112
  112
 • 5-6Y
  5-6Y
 • 6-7Y
  6-7Y
 • 7-8Y
  7-8Y
 • 8-9Y
  8-9Y
 • 9-10Y
  9-10Y
 • 10-11Y
  10-11Y
 • 11-12Y
  11-12Y
 • 12-13Y
  12-13Y
 • 13-14Y
  13-14Y
 • 14-15Y
  14-15Y
 • 15-16Y
  15-16Y
 • 6M
 • 9M
 • 12M
 • 18M
 • 1-2Y
 • 2-3Y
  2-3Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ADICOLOR е детска тренерка lifestyle за бебиња. Секогаш најдобро за најмладите. За несомнено добро стилизирани аутфити од рана возраст. Светло, удобно и практично. Горниот дел со полн патент, мали џебови и преклоп кои спречуваат несакано движење. Долниот дел со еластичен струк кој овозможува лесно персонализирање и брзо облекување и соблекување. Еластичните делови на нозете ја одржуваат тренерката на место и го спречуваат продирањето на студениот воздух. Логото на adidas и познатите три ленти и на горниот и на долниот дел јасно покажуваат дека вашето бебе уште од најмала возраст ќе научи која е вашата омилена марка.
Спецификација:

 • Детски тренерки за бебиња
 • Патент на горниот дел
 • Еластични делови на двата дела
 • Логото на adidas
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Основната поделба Текстил
  Пол За момчиња
  Бренд adidas
  Возраст За бебе
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Stefi Karamacoska
   Stefi Karamacoska

   28.01.2023. 15:13

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики EF4843
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.030 MKD
  Заштеда 20%
  3.788 MKD
  големина
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  4-K
  4K
  5-K
  5K
  6-K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  8K
  9-K
  9K

  слични производи