на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas

adidas Тренерка SST

Код на производ: IR6923
Šifra proizvođača: JEA84
3.988 MKD
3.988 MKD
3.190 MKD
Заштеда: 798 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4г.
 • 4-5г.
 • 5-6г.
 • 6-7г.
 • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas SST тренерките се совршен избор за вашето дете, без разлика дали трча по игралиште или оди на училиште. Класичниот изглед на овој комплет секогаш ќе биде омилен избор. Без разлика дали го истражуваат игралиштето или ги учат своите први чекори, сигурно ќе бидат во тренд. Горниот дел има странични џебови и ребрести ластици и рабови. Долниот дел доаѓа со врвка на еластичниот појас за совршено вклопување. Овој производ е направен со Primeblue, рециклиран материјал со високи перформанси, делумно направен од Parley Ocean Plastic. 100% рециклираниот полиестерски материјал го прави одговорен избор. Спецификација:

 • Комплет детски тренерки
 • Прицврстување на патент
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Странични џебови на горниот дел
 • Ребрести ластици
 • Еластичен појас со врвка на долниот дел

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG0249
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.910 MKD
  Заштеда 20%
  4.888 MKD
  Големина
  3
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IT7306
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.688 MKD
  Големина
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики IF0550
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.910 MKD
  Заштеда 20%
  4.888 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF3573
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.859 MKD
  Заштеда 10%
  4.288 MKD
  Големина
  1
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IE3677
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.288 MKD
  Големина
  11K
  12-K
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ4364
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.670 MKD
  Заштеда 20%
  4.588 MKD
  Големина
  4
  4-
  5-

  слични производи