на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Тренерка SHORT TEE SET
adidas Тренерка SHORT TEE SET
adidas Тренерка SHORT TEE SET
adidas Тренерка SHORT TEE SET
adidas Тренерка SHORT TEE SET
adidas Тренерка SHORT TEE SET
adidas Тренерка SHORT TEE SET
adidas Тренерка SHORT TEE SET
adidas Тренерка SHORT TEE SET
adidas Тренерка SHORT TEE SET
adidas

adidas Тренерка SHORT TEE SET

Код на производ: IR6457
Šifra proizvođača: KMB58
3.088 MKD
3.088 MKD
2.470 MKD
Заштеда: 618 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 4-5г.
  • 5-6г.
  • 6-7г.
  • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст Мали деца
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY4287
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.853 MKD
Заштеда 40%
8.088 MKD
Големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IF3573
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.859 MKD
Заштеда 10%
4.288 MKD
Големина
1
10K
11-K
11K
12-K
2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ID4281
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.282 MKD
Заштеда 30%
4.688 MKD
Големина
3-
4
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ4074
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
Големина
11K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики IG0278
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.399 MKD
Заштеда 10%
4.888 MKD
Големина
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY9155
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.753 MKD
Заштеда 40%
4.588 MKD
Големина
2
2-

слични производи