на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Шорцеви и маица Floral
adidas Шорцеви и маица Floral
adidas Шорцеви и маица Floral
adidas Шорцеви и маица Floral
adidas Шорцеви и маица Floral
adidas Шорцеви и маица Floral
adidas Шорцеви и маица Floral
adidas Шорцеви и маица Floral
adidas

adidas Шорцеви и маица Floral

Код на производ: IR9640
Šifra proizvođača: KMB38
2.488 MKD
2.488 MKD
1.990 MKD
Заштеда: 498 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4г.
 • 0-3м.
 • 3-6м.
 • 6-9м.
 • 9-12м.
 • 12-18м.
 • 18-24м.
 • 2-3г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Вашите мали идни трендсетери ќе го сакаат adidas Floral детскиот универзалниот комплет за бебиња и мали деца. Целосниот цветен принт дава чувство на безгрижни летни денови кои никогаш нема да излезат од мода. Со Trefoil логото на маицата и adidas лентите на страната на долниот дел, тие ќе се чувствуваат како да се дел од победничкиот тим. Меката ткаенина и францускиот фротир ги одржуваат удобни додека ја истражуваат околината. Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластична кружна јака
 • Еластичен прилагодлив појас

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви и маица
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи