на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Шорцеви и маица Trefoil
adidas Шорцеви и маица Trefoil
adidas Шорцеви и маица Trefoil
adidas Шорцеви и маица Trefoil
adidas Шорцеви и маица Trefoil
adidas Шорцеви и маица Trefoil
adidas Шорцеви и маица Trefoil
adidas Шорцеви и маица Trefoil
adidas

adidas Шорцеви и маица Trefoil

Код на производ: IR6871
Šifra proizvođača: FUH57
2.488 MKD
2.488 MKD
2.239 MKD
Заштеда: 249 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4г.
 • 0-3м.
 • 3-6м.
 • 6-9м.
 • 9-12м.
 • 12-18м.
 • 18-24м.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas дводелниот комплет за бебиња нуди класичен спортски изглед со свеж пресврт. Комплетот вклучува маичка со големо Trefoil лого и шорцеви со класични детали од 3 ленти. Памучниот материјал го прави овој комплет мек и мазен на допир. Има копчиња на рамо за полесно облекување и соблекување (до големина 86). Ова е идеален комплет за секојдневно носење, кое нуди удобност, стил и класичен изглед на adidas. Спецификација:

 • Сет за бебиња
 • Комплет маичка и шорцеви
 • Регуларен крој
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви и маица
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи