на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar 360
adidas Патики Superstar 360
adidas Патики Superstar 360
adidas Патики Superstar 360
adidas Патики Superstar 360
adidas Патики Superstar 360
adidas Патики Superstar 360
adidas Патики Superstar 360
adidas Патики Superstar 360
adidas Патики Superstar 360
adidas

adidas Патики Superstar 360

Код на производ: HQ4092
Šifra proizvođača: MCZ17
3.688 MKD
3.688 MKD
2.766 MKD
Заштеда: 922 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 20
 • 22
 • 21
 • 23
 • 25
 • 24
 • 26
 • 27
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar 360 се детски унисекс патики за бебиња. Во овие патики на аdidas, херојот на Дизни, Мики Маус, им се придружува на вашите бебиња во нивните секојдневни активности. Тие се направени од низа рециклирани материјали со горен дел кој има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од нашите решенија за да се стави крај на пластичниот отпад. Овие патики со Мики Маус на нив пропагираат пријателство и вистински вредности, што е еден вид едукација за вашите бебиња. Гумениот ѓон е еластичен и издржлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки, што е особено важно за бебињата кои учат да одат.
Спецификација:

 • Детски унисекс патики за бебиња
 • Најмалку 50% рециклирана содржина во горниот дел
 • Мики Маус
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи