на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas

adidas Патики Superstar XLG

Код на производ: IG0290
Šifra proizvođača: MAQ13
Prosečna ocena:
4.888 MKD
3.910 MKD
3.910 MKD
Заштеда: 978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 3 35.5 22
 • 3- 36 22.5
 • 4 36 2/3 23
 • 4- 37 1/3 23.5
 • 5 38 24
 • 5- 38 2/3 24.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

adidas Superstar XLG се иконски универзални детски патики за јуниори со препознатливо зајакнување на обвивката во пределот на прстите. Како легенда повеќе од 50 години, овие патики на adidas остануваат свежи како оригиналниот дизајн со постојано нови детали. Целосниот кожен горен дел останува верен на своите винтиџ корени. Препознатливите прсти од школка и суптилниот плиток профил со класична врвка имаат безвременски стил. А конечната добитна комбинација? Овие патики се удобни како што изгледаат. Спецификација:

 • Детски универзални lifestyle патики за јуниори
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Кожен горен дел
 • Текстилна облога
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца
  Возраст Мали деца
  Бренд adidas
  Боја Бела
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Аница
  Аница
  02.03.2024. 16:20
  Ivana
  Ivana
  29.12.2023. 16:05

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IT7307
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.161 MKD
  Заштеда 30%
  3.088 MKD
  Големина
  134
  140
  146
  152
  164
  170
  176
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IN4744
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.161 MKD
  Заштеда 30%
  3.088 MKD
  Големина
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID6891
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 6.088 MKD
  Големина
  4
  4-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики IG0278
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  Цена 3.910 MKD
  Заштеда 20%
  4.888 MKD
  Големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF8431
  Цена 3.430 MKD
  Заштеда 20%
  4.288 MKD
  Големина
  1
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  13-K
  2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ8754
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 3.281 MKD
  Заштеда 30%
  4.688 MKD
  Големина
  3-
  4
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HR0317
  Цена 3.911 MKD
  Заштеда 30%
  5.588 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-