на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas

adidas Патики SUPERSTAR BOOT

Код на производ: ID6891
Šifra proizvođača: LYT19
Prosečna ocena:
6.088 MKD
6.088 MKD
6.088 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 4 36 2/3 23
 • 4- 37 1/3 23.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

adidas SUPERSTAR BOOT се удобни, класични детски унисекс lifestyle патики за јуниори кои се инспирирани од безвременскиот модел на патики adidas. Тие ги земаат најдобрите детали за дизајнот на овој модел, како што се иконската форма на школка во пределот на прстите и назабените ленти на аdidas. Ѓонот со средна платформа додава малку подигнување, а отворот на комплетот на патиките обезбедува удобна поддршка за глуждот при секој чекор. Едноставниот стил доби поттик. Направени од низа рециклирани материјали, нивниот горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Длабок профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Среден ѓон на платформа
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца
  Возраст Мали деца
  Бренд adidas
  Боја Црна
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Александра
  Александра
  07.12.2023. 17:43

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IT7307
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.161 MKD
  Заштеда 30%
  3.088 MKD
  Големина
  134
  140
  146
  152
  164
  170
  176
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IN4744
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.161 MKD
  Заштеда 30%
  3.088 MKD
  Големина
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики IG0278
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  Цена 3.910 MKD
  Заштеда 20%
  4.888 MKD
  Големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики IG0290
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  Цена 3.910 MKD
  Заштеда 20%
  4.888 MKD
  Големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF8431
  Цена 3.430 MKD
  Заштеда 20%
  4.288 MKD
  Големина
  1
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  13-K
  2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ8754
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 3.281 MKD
  Заштеда 30%
  4.688 MKD
  Големина
  3-
  4
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HR0317
  Цена 3.911 MKD
  Заштеда 30%
  5.588 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-