на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Тренерка Adicolor
adidas Тренерка Adicolor
adidas Тренерка Adicolor
adidas Тренерка Adicolor
adidas Тренерка Adicolor
adidas Тренерка Adicolor
adidas Тренерка Adicolor
adidas Тренерка Adicolor
adidas Тренерка Adicolor
adidas Тренерка Adicolor
adidas

adidas Тренерка Adicolor

Код на производ: IR6933
Šifra proizvođača: RW129
3.088 MKD
3.088 MKD
3.088 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4г.
 • 4-5г.
 • 5-6г.
 • 6-7г.
 • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor е детски комплет наменет за сите авантури на вашите најмали и се состои од маичка со кратки ракави и шорц. adidas ДНК е насекаде низ оваа детска маица и шорцеви. Маичката е изработена од мек памук, а шорцевите се изработени од ултра удобен француски фротир. Двата материјали им овозможуваат на децата да се чувствуваат добро во текот на денот. Овој дводелен комплет шорцеви и маица за деца носи богато наследство - од нивото на удобност до логото. Спортската маица е изработена од мек памук, а шорцевите се од удобен француски фротир. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација:

 • Детски комплет
 • Се состои од маица со кратки ракави и шорцеви
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY4287
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.257 MKD
  Заштеда 35%
  8.088 MKD
  Големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GW4066
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.491 MKD
  Заштеда 25%
  5.988 MKD
  Големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IF2649
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.390 MKD
  Заштеда 20%
  5.488 MKD
  Големина
  3
  3-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ4093
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.291 MKD
  Заштеда 25%
  4.388 MKD
  Големина
  1
  11K
  13-K
  2
  2-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GW8156
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.047 MKD
  Заштеда 35%
  4.688 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ4425
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.307 MKD
  Заштеда 35%
  5.088 MKD
  Големина
  3
  4
  5
  5-

  слични производи