на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas

adidas Патики Superstar

Код на производ: IF3599
Šifra proizvođača: NJQ82
3.988 MKD
3.988 MKD
3.190 MKD
Заштеда: 798 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 20
 • 22
 • 23
 • 24
 • 27
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar детските универзални lifestyle патики за бебиња се иконски модел создаден за лесен и удобен стил. Од спортски терен до улица, патиките на adidas Superstar ја редефинираа културата повеќе од 50 години. Оваа бебешка верзија има еластични врвки и лепенки за да ги подготвите малите за авантура за кратко време. Иконската форма на школка во пределот на прстите и назабените пруги на adidas му оддаваат почит на наследството на спортот. Оставете ги малите стапала да се истакнат со стил, додека контурираната шарка ги одржува удобно во текот на целиот ден. adidas Superstar патиките се направени да се движат - дајте им почеток на следната генерација. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Еластични врвки и лепенки
 • Кожен горен дел
 • Текстилна внатрешност
 • Обликувано газиште
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики IG0278
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  4.399 MKD
  Заштеда 10%
  4.888 MKD
  Големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики IG0290
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  4.399 MKD
  Заштеда 10%
  4.888 MKD
  Големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики IF0550
  3.422 MKD
  Заштеда 30%
  4.888 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5-