на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Тренерка Superstar
adidas Тренерка Superstar
adidas Тренерка Superstar
adidas Тренерка Superstar
adidas Тренерка Superstar
adidas Тренерка Superstar
adidas Тренерка Superstar
adidas Тренерка Superstar
adidas

adidas Тренерка Superstar

Код на производ: IP6697
Šifra proizvođača: 88784
3.388 MKD
3.388 MKD
2.710 MKD
Заштеда: 678 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4г.
 • 0-3м.
 • 3-6м.
 • 6-9м.
 • 9-12м.
 • 12-18м.
 • 18-24м.
 • 2-3г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar се детски универзални тренерки за бебиња и мали деца, инспирирани од ретро дизајн. Повикувајќи ги сите идни спортски ѕвезди. Вашата млада надеж ќе победи во спортски стил во овие тренерки. Засилете ја вашата adidas игра со иконските adidas ленти. Оригиналниот сјај го додава завршниот допир. Овие тренерки се направена од Primeblue, рециклиран материјал со високи перформанси. Спецификација:

 • Regular fit
 • Целосно затворање со патент
 • Предни џебови на горниот дел
 • Раглан ракави
 • Еластични ластици на јаката, ракавите, нозете и рабовите
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Primeblue

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ4092
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.766 MKD
  Заштеда 25%
  3.688 MKD
  Големина
  4K
  5-K
  5K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  9-K
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF3594
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.988 MKD
  Големина
  4K
  5-K
  5K
  6K
  7K
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG9923
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.950 MKD
  Заштеда 20%
  3.688 MKD
  Големина
  4K
  7-K
  8-K
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY9219
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.766 MKD
  Заштеда 25%
  3.688 MKD
  Големина
  5-K
  5K
  8-K
  9-K
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF3599
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.589 MKD
  Заштеда 10%
  3.988 MKD
  Големина
  4K
  5-K
  5K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  9-K

  слични производи