на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Тренерка Crew Set
adidas Тренерка Crew Set
adidas Тренерка Crew Set
adidas Тренерка Crew Set
adidas Тренерка Crew Set
adidas Тренерка Crew Set
adidas Тренерка Crew Set
adidas Тренерка Crew Set
adidas

adidas Тренерка Crew Set

Код на производ: IB8665
Šifra proizvođača: GDH27
3.088 MKD
3.088 MKD
2.470 MKD
Заштеда: 618 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4г.
 • 0-3м.
 • 3-6м.
 • 6-9м.
 • 9-12м.
 • 12-18м.
 • 18-24м.
 • 2-3г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Crew Set се детски универзални тренерки за мали деца изработени од француски фроти, со класични adidas детали. Облечете ги вашите малечки во иконски спортски стил. Нагласеното лого Trefoil и препознатливите ленти на adidas им даваат на овие тренерки автентичен изглед. Двата дела се направени од пријатен, мек француски фротир. Дуксер со скриени копчиња на рамото кои го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Спецификација:

 • Regular fit
 • Тркалезна јака со еластичен ластик
 • Копчиња на рамениците (до број 86)
 • Странични џебови на долниот дел
 • Еластични ластици на ракавите и нозете
 • Еластичен појас
 • Француски тери
 • Better Cotton

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF3599
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.589 MKD
  Заштеда 10%
  3.988 MKD
  Големина
  4K
  5-K
  5K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  9-K
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ4077
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.541 MKD
  Заштеда 25%
  3.388 MKD
  Големина
  4K
  5-K
  6K
  9-K
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ4092
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.766 MKD
  Заштеда 25%
  3.688 MKD
  Големина
  4K
  5-K
  5K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  9-K
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF3594
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.988 MKD
  Големина
  4K
  5-K
  5K
  6K
  7K
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY9219
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.766 MKD
  Заштеда 25%
  3.688 MKD
  Големина
  5-K
  5K
  8-K
  9-K

  слични производи