на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Тренерка SST TRACKSUIT
adidas Тренерка SST TRACKSUIT
adidas Тренерка SST TRACKSUIT
adidas Тренерка SST TRACKSUIT
adidas Тренерка SST TRACKSUIT
adidas Тренерка SST TRACKSUIT
adidas Тренерка SST TRACKSUIT
adidas Тренерка SST TRACKSUIT
adidas

adidas Тренерка SST TRACKSUIT

Код на производ: IR9639
Šifra proizvođača: KMB37
3.388 MKD
3.388 MKD
2.710 MKD
Заштеда: 678 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 0-3м.
  • 3-6м.
  • 6-9м.
  • 9-12м.
  • 12-18м.
  • 18-24м.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За бебе
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY9219
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
Големина
5-K
5K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IF3599
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.190 MKD
Заштеда 20%
3.988 MKD
Големина
4K
5-K
6K
7K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IF3594
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.589 MKD
Заштеда 10%
3.988 MKD
Големина
4K
5-K
5K
7K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG9923
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
Големина
4K
7-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ4077
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.372 MKD
Заштеда 30%
3.388 MKD
Големина
4K
6K
9-K

слични производи