на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas

adidas Тренерка SST

Код на производ: IJ5405
Šifra proizvođača: 88784

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

3.288 MKD
3.288 MKD
2.630 MKD
Заштеда: 658 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 3-6м.
  • 6-9м.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За бебе
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ4092
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.766 MKD
Заштеда 25%
3.688 MKD
Големина
4K
5-K
5K
6K
7-K
7K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IF3594
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.988 MKD
Големина
4K
5-K
5K
6K
7K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG9923
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.950 MKD
Заштеда 20%
3.688 MKD
Големина
4K
7-K
8-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY9219
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.766 MKD
Заштеда 25%
3.688 MKD
Големина
5-K
5K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IF3599
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.589 MKD
Заштеда 10%
3.988 MKD
Големина
4K
5-K
5K
6K
7-K
7K
8-K
9-K

слични производи