на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas Патики Ultraboost 1.0
adidas

adidas Патики Ultraboost 1.0

код на производ: HQ4199
Šifra proizvođača: LTK83
10.988 MKD
10.988 MKD
8.791 MKD
Заштеда: 2.197 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 46
 • 41 1/3
 • 42 2/3
 • 43 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Од прошетка во парк до викенд трчање со пријателите, машките lifestyle патики adidas ULTRABOOST 1.0 се дизајнирани да ви овозможат удобност. Горниот дел на PRIMEKNIT нежно ги гушка вашите стапала, а технологијата BOOST во средниот ѓон обезбедува удобност од првиот чекор до последниот километар. Надворешниот ѓон Stretchweb природно се витка за енергично движење, додека гумената прекривка Continental™ ви ја дава потребната влечна сила за да го задржите тој чекор во чекор. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% рециклиран материјал со високи перформанси Parlei Ocean Plastic.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • PRIMEKNIT горен дел
 • Зајакнување Fitcounter во пределот на петицата
 • Среден ѓон BOOST
 • Stretchweb ѓон со Continental™ гума

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE2304
  6.789 MKD
  Заштеда 15%
  7.988 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG7521
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ2167
  6.150 MKD
  Заштеда 20%
  7.688 MKD
  големина
  10
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID8073
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FZ6327
  5.350 MKD
  Заштеда 20%
  6.688 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5