на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Adicolor Classics Firebird
adidas Дуксер Adicolor Classics Firebird
adidas Дуксер Adicolor Classics Firebird
adidas Дуксер Adicolor Classics Firebird
adidas Дуксер Adicolor Classics Firebird
adidas Дуксер Adicolor Classics Firebird
adidas Дуксер Adicolor Classics Firebird
adidas Дуксер Adicolor Classics Firebird
adidas

adidas Дуксер Adicolor Classics Firebird

Код на производ: IJ7059
Šifra proizvođača: FWE48
4.588 MKD
4.588 MKD
3.670 MKD
Заштеда: 918 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Classics Firebird е машка горна тренерка дизајнирана за љубителите на класичниот изглед. Класичниот изглед го добива Adicolor третманот. Оваа основна гардероба го содржи иконскиот стил на Firebird што го знаете и го сакате - но со модерно вклопување и свежа палета на бои. Извезеното лого Trefoil на градите и 3 ленти надолу по рацете се чиста adidas ДНК, додека стабилната јака ви ги дава ставот и предностите што ви се потребни за да ви го одземе денот. Чувајте ги вашите основни работи во џебовите со патент и бидете удобни со ребрести ластици. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација:

 • Машка горна тренерка
 • Целосна патент со стоечка јака
 • Состав: 100% полиестер
 • Ребрести ластици
 • Џебови со патент

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF3457
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.910 MKD
  Заштеда 20%
  9.888 MKD
  Големина
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8825
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.189 MKD
  Заштеда 10%
  7.988 MKD
  Големина
  8
  8-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF3937
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:14
  Дуксер FB7921-361
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер NF00A0TEPIB1
  4.232 MKD
  Заштеда 20%
  5.290 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер E4-605-1-237
  2.454 MKD
  Заштеда 40%
  4.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер E4-605-1-299
  2.454 MKD
  Заштеда 40%
  4.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер NP0A4HX6MF41
  9.032 MKD
  Заштеда 20%
  11.290 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер E4-610-1-099
  2.274 MKD
  Заштеда 40%
  3.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL