на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar
adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar
adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar
adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar
adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar
adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar
adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar
adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar
adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar
adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar
adidas

adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar

Код на производ: IA4785
Šifra proizvođača: BVB15
4.688 MKD
3.281 MKD
3.281 MKD
Заштеда: 1.407 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 2XL 2XL
 • L L
 • M M
 • S S
 • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Освежената машка тренерка на adidas Adicolor Classics Superstar сигурно ќе биде новата ѕвезда на вашиот лежерен стил. Безвременските пруги на адидас во комбинација со модерна силуета и свежи бои создаваат чист изглед и обезбедуваат опуштена атмосфера. Стилско парче. Се освен обично. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација:

 • Slim fit
 • Целосно затворање со патент
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Странични џебови
 • Состав: 60% рециклиран полиестер, 40% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Црна
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики EG4960
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  Големина
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.861 MKD
  Заштеда 30%
  4.088 MKD
  Големина
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер IM4489
  Цена 3.988 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер IR9866
  Цена 4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN7687-104
  Цена 3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:17
  Дуксер FB7921-281
  Цена 6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер FB7290-231
  Цена 6.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DX1361-010
  Цена 4.333 MKD
  Заштеда 30%
  6.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL