на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas

adidas Патики HANDBALL SPEZIAL

Код на производ: BD7633
Šifra proizvođača: BTP23
6.788 MKD
6.788 MKD
6.788 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44 2/3
  • 46
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IS0255
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.632 MKD
Заштеда 30%
5.188 MKD
Големина
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG6213
6.109 MKD
Заштеда 10%
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DB3021
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
6.788 MKD
Големина
10
10-
3
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG1634
6.109 MKD
Заштеда 10%
6.788 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF8820
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
7
7-
8
8-
9
9-