на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas Патики GAZELLE
adidas

adidas Патики GAZELLE

Код на производ: IG6213
Šifra proizvođača: NIP85
6.788 MKD
6.788 MKD
6.788 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44 2/3
  • 45 1/3
  • 46
  • 40 2/3
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер HM1871
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
Големина
2XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HC7153
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.173 MKD
Заштеда 40%
5.288 MKD
Големина
2XL
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IA4891
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IA4785
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.282 MKD
Заштеда 30%
4.688 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BD7633
6.788 MKD
Големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB3021
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF8820
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
11-
7
7-
8
8-
9
9-