на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Adi2000
adidas Патики Adi2000
adidas Патики Adi2000
adidas Патики Adi2000
adidas Патики Adi2000
adidas Патики Adi2000
adidas Патики Adi2000
adidas Патики Adi2000
adidas Патики Adi2000
adidas Патики Adi2000
adidas

adidas Патики Adi2000

Код на производ: IF8820
Šifra proizvođača: NJS03
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
 • 40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adi2000 е машка lifestyle патика инспирирана од скејтбордингот, со монохроматски изглед и врвни материјали. Овие патики го оживуваат иконскиот стил на патики за скејтборд од раните години. Со мазен кожен горен дел во бои инспирирани од факултет, овие патики ја испорачуваат естетиката Y2K на модерен начин. Без разлика дали излегуваат на улица или ги преживуваат деновите на славата, тие го спојуваат смислениот дизајн на патики од почетокот на 2000-тите со сензибилитетот на скејт за носталгичен, но современ изглед. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Кожен горен дел
 • Текстилна внатрешност
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Dejan
  Dejan
  03.05.2024. 19:52
  Hristijan
  Hristijan
  20.04.2024. 16:28
  Дека нема никакви проблеми со доставата и дека сум презадоволен и од производот.

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IS2939
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.150 MKD
  Заштеда 20%
  5.188 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики BD7633
  6.788 MKD
  Големина
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG6213
  6.109 MKD
  Заштеда 10%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DB3021
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  3
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG1634
  6.109 MKD
  Заштеда 10%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5