на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Classics Superstar
adidas Дуксер Classics Superstar
adidas Дуксер Classics Superstar
adidas Дуксер Classics Superstar
adidas Дуксер Classics Superstar
adidas Дуксер Classics Superstar
adidas Дуксер Classics Superstar
adidas Дуксер Classics Superstar
adidas Дуксер Classics Superstar
adidas Дуксер Classics Superstar
adidas

adidas Дуксер Classics Superstar

Код на производ: IM4545
Šifra proizvođača: EEP89
4.588 MKD
4.588 MKD
3.670 MKD
Заштеда: 918 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Classics Superstar е машка горна тренерка направена од мешавина на рециклирани и обновливи материјали. Изработена од мека ткаенина, оваа задолжителна гардероба останува верна на ретро дизајнот од кој е инспириран. Извезеното Trefoil лого и препознатливите ленти му оддаваат почит на класичниот стил на adidas, додека ребрестиот раб и ластиците ја одржуваат формата приспособена на сите вистински места. Целосниот патент по предниот дел ви овозможува да се загреете или да го носите отворен со вашата омилена маица одоздола. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација:

 • Slim fit
 • Целосно затворање со патент
 • Стојачка јака
 • Џебови со патент
 • Ребрести рабови и ластици

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики HP5500
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.412 MKD
  Заштеда 35%
  6.788 MKD
  Големина
  10-
  11
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX2089
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.687 MKD
  Заштеда 35%
  10.288 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF1580
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.365 MKD
  Заштеда 15%
  7.488 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики HP5498
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.412 MKD
  Заштеда 35%
  6.788 MKD
  Големина
  11
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF8761
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  Големина
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID3109
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.649 MKD
  Заштеда 10%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи