на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas

adidas Дуксер Adicolor Classics SST

Код на производ: IL2495
Šifra proizvođača: EEP89

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

Prosečna ocena:
4.888 MKD
4.888 MKD
3.422 MKD
Заштеда: 1.466 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Трајче
Трајче
05.02.2024. 16:05

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FZ5742
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.516 MKD
Заштеда 25%
8.688 MKD
Големина
10
10-
11
11-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG9983
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
5
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.012 MKD
Заштеда 30%
8.588 MKD
Големина
10-
11
6
7-
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG3773
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.189 MKD
Заштеда 10%
7.988 MKD
Големина
10
10-
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ6427
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.616 MKD
Заштеда 25%
7.488 MKD
Големина
10
10-
11
7-
8
9

слични производи